GOAT's Interview 1f3ac Interviurile jucatorilor GOAT's Interview 1f3ac
GOATS एउटा जीवनशैली र परिवार हो, टोली होइन



Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de Papadopol.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "Papadopol": Joc haxball de 9 ani  si am aflat de acest joc de pe un forum de samp.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R:  "Papadopol": Pierderea timpului si "relatii" de prietenie cu multiple persoane.

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R:  "Papadopol": De placere

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "Papadopol": Futsal pt ca am dat trendu in Romania cu mapa asta

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "Papadopol": Roomurile publice pentru amuzament, nu mereu am chef sa joc in ligi pentru ca trebuie depus putin efort

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "Papadopol": Am jucat in multe echipe nu le tin minte numele, da mai interesant a fost in cele pe big.

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "Papadopol": Capitanul echipei mi a facut o oferta de nerefuzat, am petrecut mult timp impreuna si am ales sa continui cu acest colectiv

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "Papadopol": Castigarea ligii si prinderea unui transfer in strainatate

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "Papadopol": Capitanul echipei un om credincios care s a rugat 3 zile fara oprire sa putem evolua acest sezon in liga, restul coechipierilor niste oameni foarte interesanti cu planuri mari de viitor

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "Papadopol": Probabil sa marchez cat mai multe goluri

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "Papadopol": Mai des pentru ca am niste calitati tehnice desavarsite

6.Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "Papadopol": Mi as da 10 pentru ca atata merit. Da ar fi de acord

Multumesc pentru atentie si o zi buna!




Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de Coth.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "coth": Salut, joc de cam 10 ani si nu mai stiu cum am aflat de el.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "coth": Nu stiu nici eu de ce am ramas constant )))

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "coth": pentru a castiga trofee de sigur eu nu pierd

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "coth": cel mai mult imi place mapa futsal pentru ca joc cat de cat bine

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "coth": prefer mai mult ligile pt ca este mult mai mare competitiva si adversarii sunt pe masura

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "coth": am jucat la angels cel mai mult si tot la angels

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "coth": am ales echipa goats deoarece numele ma reprezinta si sunt trup si suflet

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "coth": doresc sa castig toate campionatele din lume tot ce exista sa fiu locul 1

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "coth": capitanul meu este cam slab l-am bagat in poarta si restul coechipierilor joaca bine futsal

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "coth": rolul meu este capitan undercover

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "coth": prefer sa fiu des da deoarece eu sunt tancul acestei echipe fara mine nu i buna

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui Papadopol de la 1-10?
R: "coth": nota 10 are potential
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "coth": sigur un 10, am experienta destula in joc

Multumesc pentru atentie si o zi buna!




Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de spwv.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "spwv": Joc HaxBall de aproximativ 10 ani , am auzit de el de la un grup de prieteni.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "spwv": Pentru ca imi place competitia.

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "spwv": De placere.

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "spwv": Imi plac urmatoarele mape : futsal/big classic , nu pot alege dintre ele.
Initial am jucat big , dar cu timpul a inceput sa imi placa mai mult futsal , jocul este mai tactic la futsal , big ul devine doar spam.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "spwv": Room-urile publice le prefer atunci cand vreau sa joc de plictiseala , cand am chef de un joc mai placut dar tot odata mai intens , aleg ligile.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "spwv": Anul acesta am reinceput sa joc in ligi , imi aduc aminte doar de o echipa ProManiacs care a fost activa in RHL prin 2016 -2018 , in prezent echipa mea preferata este cea la care debutez , GOATS.

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "spwv": Am ales GOATS in primul rand pentru chimia pe care o am cu jucatorii si salariul este foarte atractiv.

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "spwv": Sa batem tot ce prindem.

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "spwv": Este un capitan ok , se putea si mai rau.. joaca bine , il cam bate tastatura cand incearca schema de tip " flash" , in rest e ok.
Iar despre restul echipei... coth joaca bine , papadopol are talent dar si l pierde usor usor din cauza ca are volan pe dreapta , sakal irelevant.

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "spwv": Rolul meu este sa dau multe goluri ca si ST.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "spwv": Depinde de cheful pe care il am.Nu-mi place sa joc mai multe meciuri intr-o zi deoarece ma obosesc.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui coth de la 1-10?
R:  "spwv": 8
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "spwv": 7, da

Multumesc pentru atentie si o zi buna!




Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de ENDER.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator
I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "ENDÉR": Joc haxball din 2014 si am aflat de joc de la cothalc fiind in aceeasi clasa cu el la ora de info ne-a pus pe toti sa inchidem cs 1.6 si sa ne jucam haxball.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "ENDÉR": Comunitatea de haxball din Romania m-a tinut pe acest joc fiind multa caterinca pe room-urile publice ca mai apoi sa intru in ligi si sa joc la un nivel profesionist.

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "ENDÉR": Joc de placere pe publice si pentru a castiga trofee in ligi.

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "ENDÉR": Prefer Big, dar imi place si Futsal.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "ENDÉR": In ultimul timp prefer sa joc pe publice, dar si ligile sunt interesante din cauza competitiei.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "ENDÉR": Am jucat la White Tigers in 2015, la FEAR din 2016 pana in 2018 si la Angels unde am fost si capitan iar acum la GOATS unde sunt la fel, capitan.
Mi-au placut toate echipele din care am facut parte si m am simtit bine in toate. Fiecare echipa a fost interesanta la vremea ei.

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "ENDÉR": In primul rand am creeat aceasta echipa aducand cativa jucatori de pe publice pe care ii stiam de mult dar nu comunicasem cu ei, am tot stat de vorba zi de zi si am legat o legatura si am zis sa formam o echipa.

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "ENDÉR": Sa o mentin cat mai mult alaturi de colegii mei incercand sa obtinem rezultate considerabile in Feed Me si sa ne distram in aceelasi timp.

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "ENDÉR": Sunt smecher rau de tot la fel si colegii mei de echipa pe care ii consider la aceelasi nivel ca si mine la nivelul echipei.

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "ENDÉR": Rolul meu este sa mentin jucatorii uniti si sa duc echipa cat mai sus, posibil pe o durata lunga de timp.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "ENDÉR": Sunt titular ca sunt capitan, n-au ce-mi face estia.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui spwv. de la 1-10?
R: "ENDÉR": Nota 9
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "ENDÉR": Mie imi dau nota 8 si consider ca si restul ar fi de acord.

Multumesc pentru atentie si o zi buna!




Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de sakal.
Ppentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "sakal": Buna ziua! Am descoperit acest joculet in browser acum aproape 8 ani, mai exact prin vara anului 2015 prin intermediul unor prieteni!

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "sakal": In prima faza motivul a fost faptul ca nu aveam un PC foarte bun pentru a juca alte jocuri, iar acest joc era usor de accesat fiind in browser, si nici nu necesita un calculator prea bun pentru a fi jucat! In timp am continuat sa il joc cand vreau sa mi alung plictiseala!

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "sakal": Pura placere!

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R:  "sakal": Handball by Kun Aguero fiindca imi aduce aminte de copilarie.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "sakal": Publice, sunt accesibile la orice ora.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "sakal": Am mai participat intr-o echipa acum mult timp, numele echipei nu-l mai tin minte, dar pot spune ca in echipa GOATS m-am simtit cel mai bine!

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "sakal": A fost singura mea oferta... dar chiar si cu alte oferte tot nu as fi parasit aceasta echipa deoarece aici ma simt apreciat la adevarata mea valoare de jucator de HaxBall!

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "sakal": Nu m-am gandit la planuri de viitor. Trebuie sa traim prezentul!

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "sakal": Un om deosebit la fel ca si ceilalti coechipieri ai mei!

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "sakal": Sa car apa din pacate.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "sakal": Prefer sa fiu folosit mai rar pentru ca nu vreau sa stric jocul coechipierilor mei! Imi cunosc destul de bine valoarea.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui ENDER de la 1-10?
R: "sakal": 10!
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "sakal": 10 si da, cu siguranta.

Multumesc pentru atentie si o zi buna!




Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de Radu.
Ppentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "Radu1": de 4/5 ANI DUPA INTERNET

I:2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "Radu1": prietenile legate pe joc si ca e un joc distractiv

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "Radu1": placere dar daca am sansa la trofeu nu refuz

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "Radu1": big, nu stiu pentru ca e mapa care se joaca in ligi

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "Radu1": ligile pentru ca e mai organizat

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "Radu1": elders

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "Radu1": am fost ofertat si raman pentru ca suntem romani si putem comunica cum trebuie

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "Radu1": sa castigam cat mai mult

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "Radu1": pai de capitan momentan unu care se ocupa de echipa si are planuri cu ea de restu colegilor inafara de papadopol si colac nu prea am parere

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "Radu1": eu joc ori ce pozitie deci sunt bun la toate

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R:

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui sakal de la 1-10?
R: "Radu1": 3 ca la batut pe flaviu
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "Radu1": imi dau nota 6.5 pentru ca sunt jucator vechi sunt un jucator decent am fost capitanu unei echipe care a fost serioasa si de baza in acceasta liga

Multumesc pentru atentie si o zi buna!