ENDÉR (Captain) Ro ENDÉR
Pozitie: GK / AM / ST





- Interviu -

Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de ENDER.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator
I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "ENDÉR": Joc haxball din 2014 si am aflat de joc de la cothalc fiind in aceeasi clasa cu el la ora de info ne-a pus pe toti sa inchidem cs 1.6 si sa ne jucam haxball.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "ENDÉR": Comunitatea de haxball din Romania m-a tinut pe acest joc fiind multa caterinca pe room-urile publice ca mai apoi sa intru in ligi si sa joc la un nivel profesionist.

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "ENDÉR": Joc de placere pe publice si pentru a castiga trofee in ligi.

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "ENDÉR": Prefer Big, dar imi place si Futsal.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "ENDÉR": In ultimul timp prefer sa joc pe publice, dar si ligile sunt interesante din cauza competitiei.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "ENDÉR": Am jucat la White Tigers in 2015, la FEAR din 2016 pana in 2018 si la Angels unde am fost si capitan iar acum la GOATS unde sunt la fel, capitan.
Mi-au placut toate echipele din care am facut parte si m am simtit bine in toate. Fiecare echipa a fost interesanta la vremea ei.

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "ENDÉR": In primul rand am creeat aceasta echipa aducand cativa jucatori de pe publice pe care ii stiam de mult dar nu comunicasem cu ei, am tot stat de vorba zi de zi si am legat o legatura si am zis sa formam o echipa.

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "ENDÉR": Sa o mentin cat mai mult alaturi de colegii mei incercand sa obtinem rezultate considerabile in Feed Me si sa ne distram in aceelasi timp.

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "ENDÉR": Sunt smecher rau de tot la fel si colegii mei de echipa pe care ii consider la aceelasi nivel ca si mine la nivelul echipei.

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "ENDÉR": Rolul meu este sa mentin jucatorii uniti si sa duc echipa cat mai sus, posibil pe o durata lunga de timp.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "ENDÉR": Sunt titular ca sunt capitan, n-au ce-mi face estia.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui spwv. de la 1-10?
R: "ENDÉR": Nota 9
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "ENDÉR": Mie imi dau nota 8 si consider ca si restul ar fi de acord.

Multumesc pentru atentie si o zi buna!