spwv.         Ro spwv
Pozitie: ST





- Interviu -

Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de spwv.
Pentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "spwv": Joc HaxBall de aproximativ 10 ani , am auzit de el de la un grup de prieteni.

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "spwv": Pentru ca imi place competitia.

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "spwv": De placere.

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "spwv": Imi plac urmatoarele mape : futsal/big classic , nu pot alege dintre ele.
Initial am jucat big , dar cu timpul a inceput sa imi placa mai mult futsal , jocul este mai tactic la futsal , big ul devine doar spam.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "spwv": Room-urile publice le prefer atunci cand vreau sa joc de plictiseala , cand am chef de un joc mai placut dar tot odata mai intens , aleg ligile.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "spwv": Anul acesta am reinceput sa joc in ligi , imi aduc aminte doar de o echipa ProManiacs care a fost activa in RHL prin 2016 -2018 , in prezent echipa mea preferata este cea la care debutez , GOATS.

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "spwv": Am ales GOATS in primul rand pentru chimia pe care o am cu jucatorii si salariul este foarte atractiv.

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "spwv": Sa batem tot ce prindem.

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "spwv": Este un capitan ok , se putea si mai rau.. joaca bine , il cam bate tastatura cand incearca schema de tip " flash" , in rest e ok.
Iar despre restul echipei... coth joaca bine , papadopol are talent dar si l pierde usor usor din cauza ca are volan pe dreapta , sakal irelevant.

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "spwv": Rolul meu este sa dau multe goluri ca si ST.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "spwv": Depinde de cheful pe care il am.Nu-mi place sa joc mai multe meciuri intr-o zi deoarece ma obosesc.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui coth de la 1-10?
R:  "spwv": 8
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "spwv": 7, da

Multumesc pentru atentie si o zi buna!