sakal    - Ro sakal
Pozitie: GK / ST





- Interviu -

Buna ziua si bine v-am gasit la interviu alaturi de sakal.
Ppentru inceput asi dori sa va adresez cateva intrebari despre cariera dumneavoastra de jucator

I: 1. De cand jucati haxball si cum ati aflat de acest joc?
R: "sakal": Buna ziua! Am descoperit acest joculet in browser acum aproape 8 ani, mai exact prin vara anului 2015 prin intermediul unor prieteni!

I: 2. Care au fost motivele pentru care ati ramas constant pe acest joc?
R: "sakal": In prima faza motivul a fost faptul ca nu aveam un PC foarte bun pentru a juca alte jocuri, iar acest joc era usor de accesat fiind in browser, si nici nu necesita un calculator prea bun pentru a fi jucat! In timp am continuat sa il joc cand vreau sa mi alung plictiseala!

I: 3. Jucati acest joc din placere sau pentru a castiga trofee?
R: "sakal": Pura placere!

I: 4. Ce mapa va place cel mai mult sa jucati si de ce?
R: "sakal": Handball by Kun Aguero fiindca imi aduce aminte de copilarie.

I: 5. Ce preferati mai mult, room-urile publice sau ligile si de ce?
R: "sakal": Publice, sunt accesibile la orice ora.

I: 6. La ce echipe ati mai jucati si in care v-ati simtit cel mai bine pana acum?
R: "sakal": Am mai participat intr-o echipa acum mult timp, numele echipei nu-l mai tin minte, dar pot spune ca in echipa GOATS m-am simtit cel mai bine!

Multumesc, acum vom trece la intrebari legate de echipa dumneavoastra din acest moment.

I: 1. Cum ati ales echipa GOATS si ce v-a facut sa ramaneti in ea?
R: "sakal": A fost singura mea oferta... dar chiar si cu alte oferte tot nu as fi parasit aceasta echipa deoarece aici ma simt apreciat la adevarata mea valoare de jucator de HaxBall!

I: 2. Care sunt planurile dumneavoastra de viitor in aceasta echipa?
R: "sakal": Nu m-am gandit la planuri de viitor. Trebuie sa traim prezentul!

I: 3. Ce parere aveti despre capitanul dumneavoastra, dar despre restul coechipierilor?
R: "sakal": Un om deosebit la fel ca si ceilalti coechipieri ai mei!

I: 4. Care este rolul dumneavoastra in echipa GOATS?
R: "sakal": Sa car apa din pacate.

I: 5. Preferati sa fiti folosit mai des in echipa sau mai rar si de ce?
R: "sakal": Prefer sa fiu folosit mai rar pentru ca nu vreau sa stric jocul coechipierilor mei! Imi cunosc destul de bine valoarea.

6. Si ultima intrebare din acest interviu;
I: Ce nota ii dati lui ENDER de la 1-10?
R: "sakal": 10!
I: Ce nota va dati dumneavoastra de la 1-10 si daca credeti ca ceilalti ar fi de acord?
R: "sakal": 10 si da, cu siguranta.

Multumesc pentru atentie si o zi buna!